НОВИ LON0167 3W 3000-3500K Топло Бела Светлина, LED Светилка Мушка Emitter 160-180LM w Ѕвезда База 4pcs(3W 3000-3500K wärmen weiße LED-Lampen-Korn-Strahler 160-180LM мит Стерн-Основа 4pcs
Свеж

НОВИ LON0167 3W 3000-3500K Топло Бела Светлина, LED Светилка Мушка Emitter 160-180LM w Ѕвезда База 4pcs(3W 3000-3500K

DEN 250.08

Достапно е за нарачката

Име на производ : LED Emitter;DC Forward Voltage : 3.0-3.9 V;DC Напред Тековната : 700-750m A.Прозрачна f-лукс : 160-180 LM;Боја Temperarute : 3000-3500 K;Потрошувачка на Енергија : 3 W.Материјал : Електронски Делови;Emitter Дијаметар : 5mm/ 0.2. Топлина Мијалник База Кол : 20mm/ 0.79 светла Боја : Топло Бела(Kühlkörper-Основа-Durchmesser : 20 mm / 0,79'; Farbe : warmes Weiß.Net Тежина : 8g;Пакет Содржина : 4 x LED Emitter(Nettogewicht : 8g; Packungsinhalt : 4 x LED Emitter.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.