НОВИ LON0167 40 Парчиња 2 Терминали F2 2mm Црвено Емитуваат Светлина Диоди LED Светилка DC 2.5-3.0 V Замена(40 Stück 2 Anschlüsse F2 2mm rote Leuchtdiode LED-Lampe DC 2.5-3.0 V Ersatz
Свеж

НОВИ LON0167 40 Парчиња 2 Терминали F2 2mm Црвено Емитуваат Светлина Диоди LED Светилка DC 2.5-3.0 V Замена(40

DEN 217.68

Достапно е за нарачката

Име На Производ : Емитуваат Светлина Диоди;Материјал : Метал, Пластика.Емитира светла Боја : Црвена;Напон : DC 2.5-3.0 V. Глава Големина(Приближно) : 8 x 4.7 x 2,5 mm/ 0.31" x 0.185" x 0.1" (L*W*H);Терминал Димензии (Прибл.) : 0.5 x 29mm / 0.02" x 1.1" (D * Макс.L)0.5 x 27mm/ 0.02" x 1"(D * Макс.L).Боја : Црвена, Сребрена Тон;Нето Тежина : 8g(Farbe : Гниење, Silberton; Nettogewicht : 8g.Пакет Содржина : 40(+/-2%) x Емитуваат Светлина Диоди(Packungsinhalt : 40 (+/- 2%) x Emittierende Диоди.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.