Болка Крем, Заедничката Болка Третман на Воспаление Arching Bunion Помош за Пети Болка и Вкочанетост со Органски Билни Состојки
Свеж

Болка Крем, Заедничката Болка Третман на Воспаление Arching Bunion Помош за Пети Болка и Вкочанетост со Органски

DEN 335.76

Достапно е за нарачката

Широко се Користи - Болка Крем обезбедува моќен, брз-делува на ослободување од различни заеднички проблеми, како што се меки ткива повреди, модринки и sprains, lumbar disc herniation, и ревматски зглобовите без никаква stickiness или непријатна миризба.Ефикасно Олеснување на Болката - Уникатна формула со активни билни состојки може брзо и ефикасно да навлезат во врвните слоеви на кожата да ја испорача високо концентрирана болка relievers до изворот и се ослободува полека за долготрајни ефекти.Масажа во напната области ги остава да навлезат длабоко во внатрешноста, производство на топлина за да се релаксирате мускулите, и да ви помогне да се опорави брзо.Не-Мрсна Формула - Направени со не-мрсна лесна формула која одговара за рака болка во зглобот болка, лактите болка, болка во глуждот, нога болка, или коленото болка, брзо се апсорбира текстура не се лепливи се чувствуваат.Нашата Болка Крем е релаксирачката масажа се фаќа за употреба на време и договорените области како на вратот, рамениците и грбот. Применуваат крем за погодената област 2-3 пати daily2.Тоа е удобен и лесен за користење, се однесува само на тоа да ги опфатените области и да се вратам да го прави она што уживаат најмногу.Практично Користење - Нашата болка крем работи за кожата климатизација, редовна употреба може да резултира во долгорочна подобрување на болка.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.