(4 мл) Хемптон Адамс Болка Крим – Максимална Сила за Артритис, болки во Мускулите & Заедничката Болка – САД го Направија – да го Намалат Воспалението, Помош Повреда ?
Свеж

(4 мл) Хемптон Адамс Болка Крим – Максимална Сила за Артритис, болки во Мускулите & Заедничката Болка – САД

DEN 478.80

Достапно е за нарачката

Нашиот заштитен крем unleashes на замрзнување ментол експлозијата што продира длабоко и хитови извор на болка тешко.ЕКСПЕРТ ФОРМУЛА - Внимателно се следат преку секоја фаза на производството за да се осигура квалитетот, нашата САД-направени мускулна болка крем е направен на GMP-уверение & Фед Дрога Admin -евидентирани објекти кои се пофали со над 25 години на производство искуство.БРЗО ДЕЈСТВО и МОЌНИ - Треба сериозна болка брзо?Ти си во среќа - нашите ментол и arnica крем почнете да дејствува во рамките 39 секунди како што се интензивира да се шири длабоката ледена блаженство.Овие доаѓаат заедно за да ви даде Клинички Сила замрзнување ментол експлозијата што ги става својата болка во cryostasis.Нашата 100% транспарентна формула е преполна полна со моќни болка-намалување состојки како : Алое Вера, Arnica, Масло од Чајно Дрво и Boswellia.Нашите рамена болка крем продира длабоко под, доставување на својата концентрирани ментол товар на извор на непријатност.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.