Опремени Листови за Мојсеј Кошница, 2 Пакет, Џерси Поврзана Памук, Дише и Небесен Мека, Сива Печати за Бебе
Свеж

Опремени Листови за Мојсеј Кошница, 2 Пакет, Џерси Поврзана Памук, Дише и Небесен Мека, Сива Печати за

DEN 407.76

Достапно е за нарачката

2 Пакет & Совршено се вклопуваат : Мерки 28" x 13", длабоко здолниште и еластична бенд загарантирана да се вклопи во вашиот Мојсеј Кошница Душек.Удобноста Сит Опремени : Целосно спакувани, премија еластична по должината на целиот долен раб, држи листови безбедност во место.Ултра-меки & Кожата-пријателски : Нашата bassinet листови се направени од исклучително мека 100% џерси памучен материјал.Неверојатно мека, дише и еластичен, идеален за бебето е деликатна кожа.Измијте Издржлив и Лесен-за нега : Машина за студено миење на нежни циклус, и собори на сува ниска топлина.Не сува чиста, железо или кајгана.Bassinet лист е сува брзо и 2 парчиња замена листови ќе даде bassinet душек премиум заштита да се чува чист и удобен.Biloban Животот-време Гаранција : Biloban квалитетот можете да им верувате!Ако нашите bassinet листови не ги задоволуваат вашите потреби за било која причина, замена или враќање на пари, без прашања праша!.Ние искрено да се заблагодарам на секој и секој мама и тато за шопинг со Biloban Бебе Постелнина.Вашиот мал ангел е сигурен да имаат сладок сон спиење на Biloban ултра мека опремени bassinet листови.Biloban е развивање на професионални брендови да се создаде здрав и удобен бебе постелнина, вашето задоволство е нашата мотивација да произведуваат подобри производи.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.