Водоотпорен Bassinet Душек Подлога Маска и Џерси Поврзана Памук Bassinet Листови, Одговара за Правоаголник, Hourglass, Овална Bassinet Душек
Свеж

Водоотпорен Bassinet Душек Подлога Маска и Џерси Поврзана Памук Bassinet Листови, Одговара за Правоаголник,

DEN 863.76

Достапно е за нарачката

Совршено Одговара на Сите : Biloban bassinet душек влошки се идеални за Ореол bassinet вртливата/планирам bassinet sleeper душек.И со еластична здолниште околу работ направи тоа флексибилни за да ги собере различни видови hourglass/овална bassinet душек, и тоа е полесно и побрзо да се стави рампа и исклучување.Удобноста Сит Опремени : Целосно спакувани, премија еластична по должината на целиот долен раб, држи влошки и листови за безбедност во место.Ултра-меки & Кожата-пријателски : Неверојатно мека, дише и еластичен, идеален за бебето е деликатна кожа.Измијте Издржлив и Лесен-за нега : Машина за студено миење на нежни циклус, и собори на сува ниска топлина.Не сува чиста, железо или кајгана.Bassinet подлога и лист се сува брзо и 2 парчиња замена ќе даде bassinet душек премиум заштита да се чува чист и удобен.Biloban Животот-време Гаранција : Biloban квалитетот можете да им верувате!Ако нашите производи не одговара на вашите потреби за било која причина, замена или враќање на пари, без прашања праша!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.