Bassinet Опремени Лист за Бебе Покрај Сонувач Ноќни Sleeper и Chicco Next2Me – Одговара 20 x 33 Душек – Snuggly Мека Џерси Памук – Диносаурусите
Свеж

Bassinet Опремени Лист за Бебе Покрај Сонувач Ноќни Sleeper и Chicco Next2Me – Одговара 20 x 33 Душек – Snuggly

DEN 407.76

Достапно е за нарачката

✔ ПА ПА ПА МЕКИ – САМО ТВОИТЕ ПРЕГРАТКИ СЕ ПОМЕКИ од нашите ноќни sleeper лист.Направена од 100% Џерси Памук во ВЕДРИНА ИНСПИРАТИВНИ дизајни, ова е Премијата Бутик bassinet лист за да се добие ако вредност бебе лист кој го задржи нивната МЕКОСТ, се ВОДАТ & СИМПАТИЧНА МОДЕЛ преку секое МИЕЊЕ. (Машина За Миење, Собори Сува). ✔ СОВРШЕН ОБИЧАЈ се ВКЛОПУВААТ – ЛЕСЕН ЗА, НЕМА ДА се ЛИЗГА НАДВОР : Секој Џои + Џоан бебе bassinet кревет страна sleeper лист одговара на ОДРЕДЕНИ МОДЕЛИ, па тие лесно лизга кон вашето бебе душек, со НУЛА ГРИЖЕТЕ се, ТИЕ ЌЕ СЛУЧАЈНО се ЛИЗГА НАДВОР текот на baby ' s head.Овој голем bassinet состојба да ги собере сите 21 x 33 ноќни sleeper bassinet душек. ✔ НЕКА МАМА СПИЕ ВО..МАЛКУ ПОДОЛГО – НЕ се РАЗБУДАМ БЕБЕ со оние кои се БУЧНИ, ЈАДЕЖ, ПОТ ИНДУЦИРАЧКИ полиестер, водоотпорен лист да не се осмелувам да спијат на себе.Во Џои + Џоан ние ги користиме само на менаџирање, silkiest теми да се создаде нашите ДИШЕ, ПОТ-FREINDLY опремени bassinet лист во различни графики за да добиете повеќе од еден, па можете да го прескокнете на полноќ перење сесии, и да се добие подобар сон себе. ✔ БЕЗБЕДНОСТ ОПСЕДНАТ – КОНЕЦ ДА ЛИСТ : БИДЕЈЌИ ВАШИОТ БЕБИЊАТА ЧУВСТВИТЕЛНА кожа лежи против овој лист секоја вечер, ние ја следиме НАЈСТРОГИТЕ Безбедносни Стандарди, овозможувајќи секој bassinet лист за врзување за кревет креветчето е СЕРТИФИЦИРАН "ТЕСТИРАНИ ЗА ШТЕТНИ СУПСТАНЦИИ" од страна на ГЛОБАЛНИТЕ OEKO-TEX, пред ставајќи ги во УБАВА АМБАЛАЖА што создава еден НЕЗАБОРАВЕН UNBOXING ИСКУСТВО. 100% Нула Алерген. 100% Нула Полиестер. ✔ ПОЛН ЖИВОТ ЗАМЕНА за ВЕТУВАЊЕ – СРЕЌА УВЕРИ : НИЕ ДУРИ и плаќаат поголемо внимание на еластичен во оваа опремени лист за ноќни sleeper, encasing секоја педа во нашата РЕЛАКСИРААТ-ОДГОВАРА Ткаенина, па тие ќе останат како рамна и добро фитинг како ден сте го купиле.Всушност, ние се прелива толку многу ЉУБОВ во изработката на секој лист кои ВЕТУВААТ дека ТИЕ НИКОГАШ не ЌЕ ПИЛУЛА, разрешат, roughen, браздата, scrunch, да искриват, се НАМАЛИ, ДАМКА, РАЗВИВАЊЕ на ДУПКИ или ја ИЗГУБИ СВОЈАТА ВОДАТ или ќе РАДОСНО да го ЗАМЕНИ за ЖИВОТ.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.