SH-RuiDu Бебе Bassinet Лист Деца Печатени Лист Мека Дише Лист за Стандард Креветчето Bassinet Душек
Свеж

SH-RuiDu Бебе Bassinet Лист Деца Печатени Лист Мека Дише Лист за Стандард Креветчето Bassinet Душек

DEN 359.76

Достапно е за нарачката

Полиестер.За Перење : Деликатна циклус за машина за перење, ја собори сува на ниска топлина.Погоден за стандард правоаголник, hourglass, овален облик на bassinet душек подлога.Направени од премиум полиестер ткаенини, меки и удобни, безбедни за babys чувствителна кожа.Еластична врвца околу отворањето може да се задржи покрие остане во место без лизгање.Одговара на бебето bassinet душек со големина до 41 cm x 82 см (16.5 x 32).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.