Bassinet Опремени Листови за Мика Мики Ноќни Sleeper Bassinet Душек Подлога – Snuggly Мека Џерси Памук – Pack 2
Свеж

Bassinet Опремени Листови за Мика Мики Ноќни Sleeper Bassinet Душек Подлога – Snuggly Мека Џерси Памук

DEN 599.76

Достапно е за нарачката

✔ ПА ПА ПА МЕКИ – САМО ТВОИТЕ ПРЕГРАТКИ СЕ ПОМЕКИ од нашите ноќни sleeper листови.Направена од 100% Џерси Памук во ВЕДРИНА ИНСПИРАТИВНИ дизајни, овие се Премиум Бутик опремени bassinet листови за да се добие ако вредност бебе листови што ги задржат нивните МЕКОСТ, се ВОДАТ & СИМПАТИЧНА МОДЕЛ преку секое МИЕЊЕ. (Машина За Миење, Собори Сува). ✔ СОВРШЕН ОБИЧАЈ се ВКЛОПУВААТ – ЛЕСЕН ЗА, НЕМА ДА се ЛИЗГА НАДВОР : Секој Џои + Џоан mikey bassient лист одговара на ОДРЕДЕНИ МОДЕЛИ, па тие лесно лизга кон вашето бебе душек, со НУЛА ГРИЖЕТЕ се, ТИЕ ЌЕ СЛУЧАЈНО се ЛИЗГА НАДВОР текот на baby ' s head.Овие 19 x 32 bassinet листови се компатибилни со Мика Мики ноќни sleeper креветчето. ✔ НЕКА МАМА СПИЕ ВО..МАЛКУ ПОДОЛГО – НЕ се РАЗБУДАМ БЕБЕ со оние кои се БУЧНИ, ЈАДЕЖ, ПОТ ИНДУЦИРАЧКИ полиестер пластика, како и листови да не се осмелувам да спијат на себе.Во Џои + Џоан ние ги користиме само на менаџирање, silkiest теми да се создаде нашите ДИШЕ, ПОТ-FREINDLY мики страна bassinet листови потоа пакет на нив во еден УДОБЕН 2 ПАКЕТ, па можете да го прескокнете на полноќ перење сесии, и да се добие подобар сон себе. ✔ БЕЗБЕДНОСТ ОПСЕДНАТ – КОНЕЦ ДА ЛИСТ : БИДЕЈЌИ ВАШИОТ БЕБИЊАТА ЧУВСТВИТЕЛНА кожа лежи против овие листови секоја вечер, ние ја следиме НАЈСТРОГИТЕ Безбедносни Стандарди, овозможувајќи секој креветчето лист е СЕРТИФИЦИРАН "ТЕСТИРАНИ ЗА ШТЕТНИ СУПСТАНЦИИ" од страна на ГЛОБАЛНИТЕ OEKO-TEX, пред ставајќи ги во УБАВА АМБАЛАЖА што создава еден НЕЗАБОРАВЕН UNBOXING ИСКУСТВО. 100% Нула Алерген. 100% Нула Полиестер. ✔ ПОЛН ЖИВОТ ЗАМЕНА за ВЕТУВАЊЕ – СРЕЌА УВЕРИ : НИЕ ДУРИ и плаќаат поголемо внимание на еластичен во овие опремени чаршави за кревет sleeper, encasing секоја педа во нашата РЕЛАКСИРААТ-ОДГОВАРА Ткаенина, па тие ќе останат како рамна и добро фитинг како ден сте го купиле.Всушност ние се прелива толку многу ЉУБОВ во изработката на секој лист кои ВЕТУВААТ дека ТИЕ НИКОГАШ не ЌЕ ПИЛУЛА, разрешат, roughen, браздата, scrunch, да искриват, се НАМАЛИ, ДАМКА, РАЗВИВАЊЕ на ДУПКИ или ја ИЗГУБИ СВОЈАТА ВОДАТ или ќе РАДОСНО да го ЗАМЕНИ за ЖИВОТ.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.