Bassinet Листови за Бебето/Детето Длабоко Вградена Мека Џерси Поврзана со Апстрактни 16 x 32 (Argyle Беж)
Свеж

Bassinet Листови за Бебето/Детето Длабоко Вградена Мека Џерси Поврзана со Апстрактни 16 x 32 (Argyle Беж)

DEN 338.40

Достапно е за нарачката

ОПТИМАЛНО, МЕКА УДОБНОСТ.Ултра мека, 100% џерси поврзана памук е топло и дише, нуди оптимална удобност секој пат кога ќе се постават на вашето бебе надолу за спиење.СУПЕРИОРЕН ОДГОВАРА.Еластичен оди низ целиот полите, одржување на лист безбедно на душек со многу екстра материјал.Покрај тоа, овој лист совршено се вклопува во денешната длабоко душеци и е достапен во три различни големини за да се приспособат на сите.ПОГОЛЕМИОТ ИЗБОР ДА ИЗБЕРЕТЕ ОД.Опремени во широк спектар на цврсти бои и атрактивни модели, нешто не е да се молам секој вкус.ЛЕСНО СЕ ГРИЖИ.Машина за миење топло со не-хлор кајгана и собори сува медиум како што е потребно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.