AMROSE Небесен Мека Микрофибер Bassinet Листови, Одговара за Ореол Bassinest Вртливата Sleeper, 2 Пакет Hourglass Bassinet Душек Лист Сет за Момчиња, Сина & Браун
Свеж

AMROSE Небесен Мека Микрофибер Bassinet Листови, Одговара за Ореол Bassinest Вртливата Sleeper, 2 Пакет Hourglass

DEN 359.76

Достапно е за нарачката

ОПРЕМЕНИ ЗА ОРЕОЛ ВРТЛИВАТА SLEEPER : The hourglass во облик на лист со плик затворање на задната страна може да се вклопи во Ореол bassinet вртливата sleeper совршено.Safe плик затворање дизајн им помогне на лист целосно го обиколуваат душек.Избегнувајте зачестеноста, лошо фитинг, или премногу лабава одговара.Само листови што ви треба за вашиот Ореол bassinet.НЕБЕСНИОТ МЕКА : Бебето е деликатна кожа е секогаш нашиот најголем загриженост.Овие bassinet листови се направени од 110 GSM висока густина и парична казна бранеа микрофибер полиестер, неверојатно мека, пријатна и дише, нуди мазна, свила како се чувствуваат за покажана исклучителна удобност.Сакате вашите малку еден спиење убедливо цела ноќ долго.ЛЕСНО НЕГА : Машина за миење ладно, нежни циклус, со слични бои.Не кајгана.Собори сува ниска.Пегла на најниско поставување колку што е потребно.Работната тест покажува дека нашите листови се задржи сосема нов и остануваат совршена кондиција на Ореол bassinet душек по 50+ миење циклуси.ОНА што МОЖЕ да се ДОБИЕ : 2 пакет на bassinet листови поставена во пакет.Нашите великодушни 2 пакување од листови ви овозможи да секогаш имаме чиста состојба на рака.Ние знаеме што ќе одат преку стотици носивост на перење - никогаш не се фатени без чиста состојба повторно!.Најдобрите УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ : Ние нудиме 30-дневниот ГАРАНЦИЈА за ПАРИТЕ НАЗАД и 1-годишна ГАРАНЦИЈА за КВАЛИТЕТ за да се направи вашата шопинг увери.Прашања постигнување на нас ќе се одговори под 24 часа.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.