Жените Off-Рамо Jumpsuit Кратко Sleeve Еластичен Појас Зрак Нога Romper Jumpsuits Секојдневен Playsuits со Џебови (Сина,X-Large)
Свеж

Жените Off-Рамо Jumpsuit Кратко Sleeve Еластичен Појас Зрак Нога Romper Jumpsuits Секојдневен Playsuits со Џебови

DEN 547.20

Достапно е за нарачката

【Живот на Квалитетот】 : ????За повеќе од 10 години, ние сме биле производство на високо-квалитетна облека кои се трајни.Ние сме посветени на дизајнирање на облека која одговара на вашето тело, што ќе ви овозможи да патуваат слободно во вашиот живот. 【За самодоверба】 : ????Бидете себе си.Носат облека ви се допаѓа.Жените треба да ја зголемите вашата самодоверба и да се чувствувате дека сте најдобри.Без разлика дали тоа е ден во канцеларија или дружење со пријатели, нашите стилски и практични стилови се погодни за секоја прилика. 【За големината】 : ????Ве молиме имајте во предвид дека оваа големина е Азија големина и може да се разликува од личност до личност.Големината информации за секој бренд е различен.Па ве молиме погледнете ги нашите големина на табелата, наместо на големината на табелата.ви благодарам многу. 【Лесно да се грижи】 : ????машина за миење со ладна вода или рака мие/мијат одделно/не кајгана/избегне висока температура пеглање или сушење/виси или сушење. 【УСЛУГА】 : ????Ние сме посветени на обезбедување на клиентите со 100% задоволство.Ние ќе продолжиме да ги подобриме нашите производи врз основа на клиентите предлози.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе ви даде задоволителен одговор во рок од 24 часа.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.