Cuddly Младенчиња Bassinet Листови Set – Pack 2 – Snuggly Мека Џерси Памук Лулка Листови – Опремени Совршено за Ореол Bassinet, Фишер Цена, Делта, Graco и Други Овална Basinette – Слон & Chevron
Свеж

Cuddly Младенчиња Bassinet Листови Set – Pack 2 – Snuggly Мека Џерси Памук Лулка Листови – Опремени Совршено

DEN 527.76

Достапно е за нарачката

Џерси,памук. ✔ ПА ПА ПА МЕКИ – САМО ТВОИТЕ ПРЕГРАТКИ СЕ ПОМЕКИ од нашите bassinet опремени листови.Направена од 100% Џерси Памук во ВЕДРИНА ИНСПИРАТИВНИ дизајни, овие се Премиум Бутик bassinet листови за да се добие ако вредност бебе листови што ги задржат нивните МЕКОСТ, се ВОДАТ & СИМПАТИЧНА МОДЕЛ преку секое МИЕЊЕ. (Машина За Миење, Собори Сува). ✔ СОВРШЕН ОБИЧАЈ се ВКЛОПУВААТ – ЛЕСЕН ЗА, НЕМА ДА се ЛИЗГА НАДВОР : Секој Cuddly Младенчиња bassinet лист одговара на ОДРЕДЕНИ БРЕНДОВИ, па тие лесно лизга кон вашето бебе душек, со НУЛА ГРИЖЕТЕ се, ТИЕ ЌЕ СЛУЧАЈНО се ЛИЗГА НАДВОР текот на baby ' s head.Идеален Душек Маска, Овална Опремени Bassinet Листови или Ко Sleeper Лист за Ореол, Фишер Цена, Разновиден, Симонс & Graco bassinet душек. ✔ НЕКА МАМА СПИЕ ВО..МАЛКУ ПОДОЛГО – НЕ се РАЗБУДАМ БЕБЕ со оние кои се БУЧНИ, ЈАДЕЖ, ПОТ ИНДУЦИРАЧКИ лулка листови да не се осмелувам да спијат на себе.Во Cuddly Младенчиња ние ги користиме само на менаџирање, silkiest теми да се создаде нашите ДИШЕ, ПОТ-FREINDLY basinette лист, тогаш пакет на нив во еден УДОБЕН 2 ПАКЕТ, па можете да го прескокнете на полноќ перење сесии, и да се добие подобар сон себе. ✔ БЕЗБЕДНОСТ ОПСЕДНАТ – КОНЕЦ ДА ЛИСТ : БИДЕЈЌИ ВАШИОТ БЕБИЊАТА ЧУВСТВИТЕЛНА кожа лежи против овие листови секоја вечер, ние ја следиме НАЈСТРОГИТЕ Безбедносни Стандарди, овозможувајќи секој bassinet лист собата е СЕРТИФИЦИРАН "ТЕСТИРАНИ ЗА ШТЕТНИ СУПСТАНЦИИ" од страна на ГЛОБАЛНИТЕ OEKO-TEX, пред ставајќи ги во УБАВА АМБАЛАЖА што создава еден НЕЗАБОРАВЕН UNBOXING ИСКУСТВО. 100% Нула Алерген. 100% Нула Полиестер. ✔ ПОЛН ЖИВОТ ЗАМЕНА за ВЕТУВАЊЕ – СРЕЌА УВЕРИ : НИЕ ДУРИ и плаќаат поголемо внимание на еластичен во овие опремени bassinet листови, encasing секоја педа во нашата РЕЛАКСИРААТ-ОДГОВАРА Ткаенина, па тие ќе останат како рамна и добро фитинг како ден сте го купиле.Всушност ние се прелива толку многу ЉУБОВ во изработката на секој лист кои ВЕТУВААТ дека ТИЕ НИКОГАШ не ЌЕ ПИЛУЛА, разрешат, roughen, браздата, scrunch, да искриват, се НАМАЛИ, ДАМКА, РАЗВИВАЊЕ на ДУПКИ или ја ИЗГУБИ СВОЈАТА ВОДАТ или ќе РАДОСНО да го ЗАМЕНИ за ЖИВОТ.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.