6# 32 Најлон Вметнете Хексадецимален Заклучување Ореви Нерѓосувачки Locknuts, Хексадецимален Диск, Светол Финиш, 304 од не ' Рѓосувачки Челик 18-8, СКОПЈЕ, Груб Навој, од 50 на
Свеж

6 32 Најлон Вметнете Хексадецимален Заклучување Ореви Нерѓосувачки Locknuts, Хексадецимален Диск, Светол Финиш,

DEN 1466.40

Достапно е за нарачката

Пакет : 50 КОМПЈУТЕРИ 6#32 Најлон Вметнете Хексадецимален Нерѓосувачки Locknuts (Спецификација што е опишано во слики).Тема Големина : 6#32; Конец Теренот : 32 TPI Груб Навој unc завршетоци со; Конец Покриеност : Полн.Ширина Од Станот да се Рамни : 0.302 инчен да 0.313 инчен; вкупна Висина : 0.11 инчен да 0.14 инчен;.Високо Квалитетен Материјал : Изработени од Нерѓосувачки Челик (304 (18-8) кој овозможува добра цврстина и отпорност на корозија во лоши средини, без потреба за одзема време и скапи за одржување.НЕ ќе ДОЈДЕ ЛАБАВА : Со најлон вметнете внатре, заклучување ореви во голема мера се намали расклатување под вибрации и вртежен момент.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.