#8-32 инчен Најлон Вметната Хексадецимален Locknuts (50 Парчиња), на 304 Нерѓосувачки Челик (18-8) заклучување орев, се Заврши Хексадецимален заклучување Орев
Свеж

8-32 инчен Најлон Вметната Хексадецимален Locknuts (50 Парчиња), на 304 Нерѓосувачки Челик (18-8) заклучување

DEN 172.32

Достапно е за нарачката

Дупка со Дијаметар : #8, Нишка на Теренот : 32 TPI.Хексадецимален Диск Големина : 11/32" Ален Хексадецимален Диск.Нут Висина : 0.18 инчен; Орев Ширина Од точка до Точка : 0.37 инчен;.Познат како запре ореви.Најлон вметнете костец топ теми и помага за да спречите олабавување од вибрации.Материјал : Висок Квалитет 18-8 од не ' Рѓосувачки Челик 304, голема сила и добра отпорност на корозија да се направи сврзувачки елементи минатата!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.