Loofah-Јаглен Бања-Сунѓер-Боја-Наместете XL-75g со Туш Букет - крупните 4 Пак, Мека Мрежа Црна Бамбус Loufa Издувам - Exfoliating Тело Scrubber за Жени и Мажи: Благотворно Face & Body Exfoliator
Свеж

Loofah-Јаглен Бања-Сунѓер-Боја-Наместете XL-75g со Туш Букет - крупните 4 Пак, Мека Мрежа Црна Бамбус Loufa

DEN 359.76

Достапно е за нарачката

Бамбус Јаглен Исполнет – Природно чиста, мазна кожа чистење плус долга лента се справи да се откажам за да се исуши.Бисер Боја на Јаглен Loofas – Делукс џамбо 75 грам густина ЈП луксузни poufs за долготрајни пенливата. - Е вашата бања luffa и не е толку голема, полна и луксузни, како што би сакал? - Дали сакате тоа би пенливата подобро и задржете повеќе suds? - Што ако би можеле да имаат мека, трајни ЈП мрежа исполнет со бамбус јаглен во прав?ОВИЕ XL АКТИВНИОТ ЈАГЛЕН БАЊА СУНЃЕРИ СО ТУШ БУКЕТ ИМА СЕТО ТОА!- СУПЕР ГОЛЕМИНА & ТЕЖИНА : Овој импресивен, екстра-големи туш и када pouf колекција, од Туш Букет бања и убавина линија, е дизајниран со густа полнота! - Подолготрајни ПЕНЛИВАТА : Секој црно и бело loofah со Туш Букет е направен од супериорен квалитет на мрежа која држи до убаво и лесно форми могили на пенливата со вашиот омилен туш гел или сапун - ПРЕКРАСЕН СЕМЕЈСТВО 4 ПАКЕТ : специјална серија од 4 екстра голема бања сунѓери (75 грама секоја) доаѓа во јаглен & скапоцен камен на ѕвонење бои за мажите и жените да се дополнуваат било бања или туш - ИДЕАЛЕН ПОДАРОЦИ ЗА СИТЕ ПРИЛИКИ : Овие таписерии, ексфолиране комбинации се направи за внимателен, практични подароци за било кој празник или повод – супер порибување stuffer и убавина подарок идеи!Кликнете на КУПИ СЕГА КОПЧЕТО за да добиете сет на ТУШ БУКЕТ Јаглен Боја loofahs со брза испорака на услуги од !Ќе ви се допаднат ТУШ БУКЕТ, Па Не Чека.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.