X-DREE 500Pcs Круг Тип PTN1.25-10 Не-Изолирани Лопата Жица Crimp Терминал Конектори(500Pcs tipo редондо PTN1.25-10 гревот aislamientoConector де терминал де crimpado де alambre де pala
Свеж

X-DREE 500Pcs Круг Тип PTN1.25-10 Не-Изолирани Лопата Жица Crimp Терминал Конектори(500Pcs tipo редондо PTN1.25-10

DEN 1164.00

Достапно е за нарачката

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Copper.Net Тежина : 219g; Пакет Содржина : 500(-/+2%)Компјутери x Crimp Терминал.Модел : PTN1.25-10; Главна Боја : Сребро На Ѕвонење.Име на производ : Crimp Терминал; Облик : Круг Тип(Nombre del producto : Терминал де crimpado; Форма : Tipo редондо.Димензии : 15 х 3.5 mm/0.59"x0.138"(L*D. Max)(Tamaño : 15 х 3.5 mm / 0.59' 'x0.138' '(L * D. Max). 500 Pcs Круг Тип PTN1.25-10 Не-Изолирани Лопата Жица Crimp Терминал Connector Description : Трајни Изолирани crimp терминали.Лесно да се поврзете со електрична жица и да се зајакне нејзината сигурност и безбедност.Широко се применуваат во електричната и електронската индустрија, електрична опрема, Индустриска автоматизација, улично осветлување и моќ на системот за контрола во сообраќајот и транспортот, мислења и телекомуникациски, бензински хемиска индустрија, индустриски градење машина за градење, итн.Опис на Spanish500 Pcs tipo редондо PTN1.25-10 гревот aislamiento Conector де терминал де crimpado де alambre де pala País де Fabricación : КИНА; Материјал : Cobre Peso neto : 219 g; Contenido del paquete : 500 (- / + 2%) PC x Terminal де engarzado Modelo : PTN1.25-10; Боја на директорот : Tono plateado Nombre del producto : Терминал де crimpado; Форма : Tipo redondo Tamaño : 15 х 3.5 mm / 0.59' 'x0.138' '(L * D. Max).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.