Essentra Домашен 4-Парче Бронза Бања Додаток во Собата, Комплетен Сет Вклучува: Држач, Четка за заби, Лосион Фармацевт, Гимнастик и Сапун Јадење
Свеж

Essentra Домашен 4-Парче Бронза Бања Додаток во Собата, Комплетен Сет Вклучува: Држач, Четка за заби, Лосион

DEN 742.56

Достапно е за нарачката

ПРЕКРАСЕН ДИЗАЈН : Оваа бронза заврши бања додаток сет карактеристики елегантен безвременски дизајн моделот на сите свои дела, кои ќе ги укине изгледот на вашата бања.КОМПЛЕТЕН СЕТ ВКЛУЧУВА : Ова е комплетен бања додаток сет кој вклучува : Лосион/Сапун Фармацевт, Држач, Четка за заби, Гимнастик и Сапун Јадење.ПРАКТИЧНА настава : Овој комплетен сет е одличен начин да се задржи вашата бања изгледате одлично, без да се загрозат практичност, овој сет дојде во рака, со цел вашата бања организирани.ЛУКСУЗЕН, СИЛНИ И ИЗДРЖЛИВИ СМОЛА МАТЕРИЈАЛ : Овој практичен купатило во собата е направен од многу силна и многу издржливи смола материјал, нема рѓа не се евтини, се чувствуваат.ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРА : Како и сите Essentra Дома производи, оваа бања додаток во собата е поддржани од страна на нашите 100% клиентите задоволство посветеност.Така, продавница со доверба!Ние ли покриени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.