MOJO Отворено Decoy Торба Патка Лов Ранец, Mossy Дабови Ножеви Кавер -, Лов Опрема и Додатоци, Еден Decoy Торба,Camuflage,HW2482
Свеж

MOJO Отворено Decoy Торба Патка Лов Ранец, Mossy Дабови Ножеви Кавер -, Лов Опрема и Додатоци, Еден Decoy Торба,Camuflage,HW2482

DEN 732.00

Достапно е за нарачката

Со цел да се вклопи еден decoy : Големина за да се носат сите вашиот опрема за вашиот лов; одговара на една полна големина mojo кралот mallard decoy, плус крилја, столбови, батерии и други додатоци.Повеќенаменска : Користете го како decoy торба, лов ранец; пешачење daypack, или дури и патување носат на.Клучни Карактеристики : Има една полна големина decoy и додатоци; прашка-стил на рамо, рака (прилагодливи за десната или левата рака употреба); екстра-големи странични џебови; поместена половината појас; vented, ладење назад влошки.Тешко се изгради : Изграден тешки за елементи : изградени со издржливи и отпорни на вода надворешен материјал.Маскирна дизајн : Mossy дабови ножеви кавер-екстериер; портокал внатрешни работи.Mojo првиот торба, стадото треперење decoy торба во 2017, беше како погоди дека mojo е сега отворањето на својата прва торба линија.На mojo еден decoy областа торба беше направена со трајни водоотпорен материјал во mossy дабови ножеви кавер -.На поместена прашка-стил на рамо, рака може да се прилагоди за десната или левата рака се користи, и прилагодливи и поместена половината појас зголемува удобноста и практичноста.Голем складирање џебови се одржи најмалку една полна големина елита серија кралот mallard decoy, плус половите, крилја, дополнителни батерии, и која било друга опрема и додатоци што ви треба.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.