Фокс Отворено Производи Воена Гранка Голема Влијаеше Резервоарот Врвот
Свеж

Фокс Отворено Производи Воена Гранка Голема Влијаеше Резервоарот Врвот

DEN 246.24

Достапно е за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Памук.Објектот Пакет Димензии : 1.27 L X 24.892 W X 27.94 H (Cm).Тип На Производ Име : Маица.Земја На Потекло : Кина.Објектот Пакет Тежина : 0.136 Кг.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.