Лустерот Led Круг Лустерот Ресторан Канцеларија Фризер Танц Училница Таванот Светилка Модерен Минималистички Индустриски Стил Лустерот Затворен Осветлување (Боја
Свеж

Лустерот Led Круг Лустерот Ресторан Канцеларија Фризер Танц Училница Таванот Светилка Модерен Минималистички

DEN 770.40

Достапно е за нарачката

[Модерна лустерот] Светлина луксузни лустерот е цврсти, трајни, анти-корозија и анти- ' рѓа.Кристално лустерот има модерен дизајн, која е многу погодна за домашна декорација. [Мека светлина] Енергија LED извор на светлина, големи светодиодни област, висока осветленост, подолг сервисен живот, без отсјај, униформа светлина, и го штити здравјето на око. [Високо-квалитетни материјали] LED лустерот е составен од обоени со железо светилка тело, која има добра отпорност на топлина, анти-корозија, влага-доказ, безбедно и издржливи функции. [Препорачува space layout] Светилник светилки се многу погодни за јадење соби, дневни соби, спални соби, хотели, ресторани, канцеларии, ходници, тремови, ходници, изложбени сали, влезовите итн. [Лесна инсталација] На лустерот е лесно да го инсталирате, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања.Боја : Б.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.