Voltive Cat6 Заштитените Директно Закопани, 1000ft, Црно - Цврсти Голи Бакар најголемиот Дел Етернет Кабел - FTP - 400MHz - УЛ Заверена & ETL Verified
Свеж

Voltive Cat6 Заштитените Директно Закопани, 1000ft, Црно - Цврсти Голи Бакар најголемиот Дел Етернет Кабел -

DEN 6239.76

Достапно е за нарачката

МАЧКА 6 МРЕЖЕН КАБЕЛ. 24 колосек, 4 пар, цврст меч проводници w/ spline, заштитени (FTP). 1, 2.5 и 5 Gigabit брзина до 328ft, 10 Gigabit до 180ft.Се тестирани на 400 MHz.Рое и Рое+.КИСЛОРОД-БЕСПЛАТНИ БАКАР (OFC).Кислород-бесплатни голи бакар проводници резултира во помалку сигнал на косата и се потрајни од проводници направени од бакар-облечени алуминиум (ЦЦА).ДИРЕКТНО ЗАКОПАНИ & УВ ОЦЕНЕТ.Гел полни со сончева светлина отпорни јакна за на отворено и во земјата инсталација без канал.СТАНДАРД & ГАРАНЦИЈА.Перформанси : ANSI/минлив исхемичен напад-568.2-D, ISO/IEC 11801-1, IEC 61156-5. Power over Ethernet : IEEE 802.3 af/на.Изградба : УЛ 444, УЛ 13, АДС 22.2 Број 214, Ro HS.Вклучува Voltive 20 годишна гаранција.ЗАШТЕДА НА ВРЕМЕ ФУНКЦИИ.Јакна печатени со УЛ информации, ре-цел дел број, и нога маркери кои укажуваат токму на тоа колку жица се користи и колку е останатите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.