Cat6A Етернет Кабел за Полнење - Plenum, Заштитени, 328 Стапки (100 Метри), Рое ++ Компатибилни, Вклучува Конектори и Алатки за Лесна Инсталација
Свеж

Cat6A Етернет Кабел за Полнење - Plenum, Заштитени, 328 Стапки (100 Метри), Рое ++ Компатибилни, Вклучува Конектори

DEN 5136.00

Достапно е за нарачката

Cat6 A Етернет Кабел за Полнење Еден комплет за да ги инсталирате сите.Нашите Cat6 A комплет го прави полесно од било кога да го инсталирате вашиот следен мрежа.За Кабел Нашите заштитените Cat6 A опција е совршен за површини со EMI и ја заштитува вашата мрежа од сигналот пречки.Plenum Кабел Plenum кабли е за области со циркулација на воздухот и протокот на воздух како што HVAC и пад тавани.Нашите кабелот е ETL наведени за безбедност во согласност со станбен и комерцијална употреба.Она што е Во Кутијата 328 Стапки на Cat6 A Заштитените Plenum Кабел, (6) Cat6 A STP Алатка-помалку Приклучоци, (4) Cat6 A STP Корекција Приклучоци, (1) Дијагонала Сечење Nipper и (1) Удар Надолу Жица Stripper Алатка.Компатибилен Со Рое++, Компјутери, IP Камери, IP Телефон, Паметни Телевизори, Wi Fi Уреди, Печатачи, Факс, Рутери, Прекинувачи, Пристапни Точки и Печ Панели.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.