Мачка Hammock Ѕид Монтирани Мачки Полица и Качување Полица Четири Чекор, Постоечкиот Ѕид Полица со Гребење Мачка Мат
Свеж

Мачка Hammock Ѕид Монтирани Мачки Полица и Качување Полица Четири Чекор, Постоечкиот Ѕид Полица со Гребење Мачка

DEN 1583.76

Достапно е за нарачката

【Здрав Ѕид Мачка Полици】- Направени од цврст борови дрва столб опфатени висок квалитет на природен сисал и полиестер.Без лепак, нетоксичен, безбеден и стабилен за вашата мачка игра. 【Diy Мачка Полици】 - Мачка hammock и мачка качување скалило обезбедува мулти-ниво на дизајн за да се пополни на вашата мачка инстинкт да се искачи.Полиците за мачки на ѕидот даде вашите мачки пријатно на животната средина да ги задржи активни и среќни. 【БРЗА и ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА】 : Брзо да се соберат на мачка ѕид полици поставите whith детални настава и потребните додатоци.Snap Дизајн го направи Мачка Гребење Пост повеќе лесно да се соберат и расклопување, Спаси повеќе простор за вашата соба. 【ИЗГРАДЕН за ДА ТРАЕ И WITHSTANDS ИГРА】 : Нашата убава полица е направен од тврда гума, дрво.Don' ризик на безбедноста на вашата мачка со поевтини модел.Кога ќе ги користат нашите полица, можете да се чувствуваат сигурни вашата мачка е безбедно во игра.Како резултат на природни дрво, секој има мала разлика. 【ЗАДРЖИ АКТИВЕН и ЗДРАВ】 : Овој ѕид мачка чекори fullfill да скокаат и се искачи за да се задржи вашата мачка активен и здрав и да го додадете ова мачка мебел да го инсталирате на ѕид , не грижете се да се плеткаш вашата соба повеќе, ја зачувате вашата соба.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.