COUYY Оддел Двојно 3 Или 4-Ниво Големи Големина на Мачка Вила Кафез Круг Милениче Одгледување Мачка Кафез Домашна Мачка Куќа Мачка Отпадоци Куќа,Сива,Три Спрата
Свеж

COUYY Оддел Двојно 3 Или 4-Ниво Големи Големина на Мачка Вила Кафез Круг Милениче Одгледување Мачка Кафез Домашна

DEN 17525.28

Достапно е за нарачката

Крстот за заклучување може да биде затворена со еден push, и дизајнот е исклучителна и квалитетот е загарантирана.На заклучување на вратата дизајн, на мала врата заклучување дизајн, и smart мачка не ќе се отвори.На дното макара е лесно да се движат, макара е лесно да се движите, и безбедноста кочница стабилизира мачка кафез.Смола основна плоча, засилен база на плочата е безбеден и лесен за чистење.На пет домашни производи, кои се дизајнирани да се интегрираат луѓе, домашни миленици и домови за подобрување на употреба на домашниот простор, бидете луѓе и домашни миленици повеќе интимни.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.