Кат Маратон Рамка Мачка Куќа Гребење Одбор Удобно Мачка Активност Центар Играчка Четири Сезони на Универзал за Внатрешни Работи-anmy0716
Свеж

Кат Маратон Рамка Мачка Куќа Гребење Одбор Удобно Мачка Активност Центар Играчка Четири Сезони на Универзал

DEN 885.60

Достапно е за нарачката

❤ Здрава мачка : мачката дрво кула промовира здрава канџи со природни гребење и овозможува на вашата мачка да се игра, нула, се водат, и повеќе.Тоа е прекрасен извор на вежбање, страшно стрес знаците, и тоа ќе ги подобри вашите мачки целокупната благосостојба.Гребење помага да се водат нивните шепи и ги отстранува остатоците, како и стариот надворешниот слој на нивните нокти, кој ќе го отвори патот за нови здрави слоеви на ноктите кои лежат под. ❤ Безбедно и сигурно : оваа мачка качување рамката е направена од на безбедно и животната средина-пријателски материјал, издржлив и практични. ❤ Мачка качување рамка наменет за внатрешна употреба, се вклопува одлично во секоја соба. ❤ Лесно да се соберат и убав : својот атрактивен изглед ќе комплимент секоја соба во вашиот дом како парче убаво домашно милениче мебел. ❤ Забелешка : само една мачка качување рамка е вклучен во пакетот.Мачки и други работи кои се појавуваат на сликата не се вклучени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.