Екстра Големо Куче Куќи на Отворено Дрвени Мачка Куќа со Мал Прозорец Дизајн Мачка Кафез Мали Животни Домашни Миленичиња Засолниште Удобно Погодна за Внатрешна и ?
Свеж

Екстра Големо Куче Куќи на Отворено Дрвени Мачка Куќа со Мал Прозорец Дизајн Мачка Кафез Мали Животни Домашни

DEN 3935.76

Достапно е за нарачката

❤ Високо-квалитетни материјали : цврсто дрво е доволно здрав за 1 возрасен мачка или 2-3 kitties и домашни миленици би можел да остане внатре и седат на врвот. ❤ Асфалт покрив : водоотпорна покривот и да се симне на земјата, и овој дизајн го спречува влага од влегуваат во собата. ❤ Мал прозорец дизајн : транспарентна мал прозорец дизајн, погодно за домашни миленици да се игра слободно; едноставен дизајн, различни искуства. ❤ Лесно да се чисти. ❤ Забелешка : само една мачка куќа е вклучен во пакетот.Мачки и други работи кои се појавуваат на сликата не се вклучени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.