Ла Escalera Лотарија Подарок Скала Картичка Мексиканската Лотарија T-Shirt
Свеж

Ла Escalera Лотарија Подарок Скала Картичка Мексиканската Лотарија T-Shirt

DEN 407.76

Достапно е за нарачката

Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Сива : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Heathers : 50% Памук, 50% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Не те сакам Мексиканска бинго?Работа на вашата колекција и да добиете оваа Ла Escalera дизајн како претстави на Мексиканскиот лотарија љубовник.Оваа Ла Escalera дизајн е инспириран од оригиналот на Мексиканската лотарија бинго картичка игра. ¿Amas ел бинго mexicano?Trabaja en tu colección y consigue este diseño де Ла Escalera комо regalo став он amante де ла бинго mexicana.Este diseño де Ла Escalera está inspirado en el juego оригинални де бинго де ла бинго mexicana.Лесни, Класичен одговара, Двојно-игла ракави и на дното полите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.