Поп Теми Ла Borracha Пијан, Жената на Мексиканската Лотарија Смешна Пародија Графички Tee Т Риза за Жени
Свеж

Поп Теми Ла Borracha Пијан, Жената на Мексиканската Лотарија Смешна Пародија Графички Tee Т Риза за Жени

DEN 228.00

Достапно е за нарачката

Се повлече На затворање.Машина За Миење.Одлична за bachelorette партија или како роденденски подарок за вашиот bff.Покажува пијан жена пиење на пиво и ги држи нејзините чевли.Солза Насекаде етикета.Жените кратко sleeve tshirts се направени со премиум мешавина од мека 65% полиестер и 35% прстен-откачи САД памук.Овие tees, исто така, карактеристика засилен двојно игла ракави и на дното полите за удобност и трајност.Печатени маици се на располагање во широк спектар на бои од основите за brights да heathers - изберете ја вашата омилена!Answer : ___________________________ Note : Сите неформални tshirts за жените се опремени стил и не водат мали.Бидете сигурни да се референтни големината на табелата слика за овие облека да најдете најдобро одговара.Предаден од Остин, соединетите американски држави, САД, печатени кошули, направи големи подароци.Проверете најпродаван т кошули кој класичен ретро дизајни, смешни & саркастичен графика и цитати, и единствена новина tee кошула дизајни!Тоа?s лесно да се најде на жените графички т риза за сите дами на вашата листа.Плус, Директно на Облека печатење им овозможува на мастила да се апсорбира директно во влакна на облека обезбедување на квалитет, живописни бои, и трајни слика за дарот што трае.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.