Ла Chingona Мексиканската Лотарија Бинго Картички T-Shirt
Свеж

Ла Chingona Мексиканската Лотарија Бинго Картички T-Shirt

DEN 469.20

Достапно е за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Сива : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Heathers : 50% Памук, 50% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Оваа Ла Chingona Дизајн на Мексиканската Лотарија картичка или Мексико Бинго е модерна интерпретација на оригиналниот lotería картички со Лоша Жена илустрација.Потеклото на Мексиканската lotería има долга традиција и е многу популарна не само меѓу Mexicans.Кликнете на името на брендот - Ново Мексико Loteria Картички Мексиканската Лотарија Бинго - над и изберете ја вашата облека.Лесни, Класичен одговара, Двојно-игла ракави и на дното полите.Оваа Ла Chingona Дизајн на Мексиканската Лотарија картичка или Мексико Бинго е модерна интерпретација на оригиналниот lotería картички со Лоша Жена илустрација.Потеклото на Мексиканската lotería има долга традиција и е многу популарна не само меѓу Mexicans.Кликнете на името на брендот - Ново Мексико Loteria Картички Мексиканската Лотарија Бинго - над и изберете ја вашата облека.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.