Следното Ниво Женска Идеален V Деколте, Tee (N1540) Бела l
Свеж

Следното Ниво Женска Идеален V Деколте, Tee (N1540) Бела l

DEN 455.76

Достапно е за нарачката

60% Чешлани Памук, 40% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање. 30 синглови.ткаенина laundered за намалена намалување.предната маска-stitched 1 × 1 бебе rib-сплетам set-во јака.солза-далеку етикета.Вредноста на цените и Следното Ниво на квалитетот на остварување на ова основно V деколте, идеален избор, 60% чешлани прстен-откачи памук/40% полиестер лесни џерси, 3.9 мл., 30 синглови, ткаенина laundered за намалена намалување, предната маска-stitched 1 × 1 бебе rib-сплетам set-во јака, солза-далеку етикета, Големини : S-2 XL.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.