Ла Araña Лотарија Картичка Подарок Пајакот Картичка Мексиканската Лотарија T-Shirt
Свеж

Ла Araña Лотарија Картичка Подарок Пајакот Картичка Мексиканската Лотарија T-Shirt

DEN 599.76

Достапно е за нарачката

Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Сива : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Heathers : 50% Памук, 50% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Не те сакам Мексиканска бинго?Работа на вашата колекција и да добиете оваа Ла Araña дизајн како претстави на Мексиканскиот лотарија љубовник.Оваа Ла Araña дизајн е инспириран од оригиналот на Мексиканската лотарија бинго картичка игра. ¿Amas ел бинго mexicano?Trabaja en tu colección y consigue este diseño де Ла Araña комо regalo став он amante де ла бинго mexicana.Este diseño де Ла Araña está inspirado en el juego оригинални де бинго де ла бинго mexicana.Лесни, Класичен одговара, Двојно-игла ракави и на дното полите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.