adidas Жените Aeroready Дизајниран 2 Движат Спорт Tee
Свеж

adidas Жените Aeroready Дизајниран 2 Движат Спорт Tee

DEN 365.52

Достапно е за нарачката

100% Полиестер.Увезени.Жените дише tee за активен животен стил.Редовно се вклопуваат е поширок на телото, со директно силуета.Crewneck обезбедува целосна покриеност.Долго назад полите помага да се задржи кошула скриена во.Овој производ е направен со Primegreen, серија на високи перформанси рециклирани материјали.Комфорот е она што ви држи минува низ милји.Оваа жените adidas обука т-маица карактеристики AEROREADY да управуваат со влага и да ви се исуши.Издолжена назад полите ви дава сите додадена покриеност ви треба.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.