Колумбија Жените Логото на Екипажот
Свеж

Колумбија Жените Логото на Екипажот

DEN 825.12

Достапно е за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 58% Памук, 38% Полиестер, 4% Elastane.Увезени.CUDDLY членови на ЕКИПАЖОТ : НА дневна-достоен памук мешавина sweatshirt со impossibly мек и удобен за внатрешни работи.ПАМУК се ВКЛОПУВААТ : Направени од памук и полиестер се вклопуваат, оваа кошула е мека на кожата и ги нуди сите-ден удобност.РАЗНОВРСНА СЛОЈ : Со екипажот деколте, удобност ребра во ткаенината и на полите, со долги ракави, направи за сестрано слој да се носи на сопствена или со други облека за зголемена топлина.КОЛУМБИЈА СТИЛ : НА воскреснати преголеми логото пред се додава премијата допир на оваа суптилна стилизирана sweatshirt.ИЗГРАДЕНА МИНАТАТА : Колумбија е внимание на детали е она што ги поставува нашата облека, освен.Впишување само на највисок квалитет на материјали, експерт крои и изработка.Ова е долготраен пот-shirt ќе уживате за сезони за да се дојде.Изгледаат и се чувствуваат добро без оглед на временските услови со нашата најнова облека и опрема изграден за да бидете удобно и заштитени во текот на сезоната.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.