Benelli Логото Шапка & Кошула Комбо Пакет XX Големи 93333XXL
Свеж

Benelli Логото Шапка & Кошула Комбо Пакет XX Големи 93333XXL

DEN 239.76

Достапно е за нарачката

Benelli Логото Шапка & Кошула Комбо Пакет XX Големи 93333 XXL.Ја навивам комбинација вклучува мека памучна сива салата стил кошула со Benelli е потпис лого со гордост се покажува на предната и задната страна, црна Benelli памук прилагодливи шапка завиткани со Benelli гумени бендот.Оваа комбинација е одлична вредност за секој страствен sportsman и Benelli корисникот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.