прана Жените Мудрост Врвот
Свеж

прана Жените Мудрост Врвот

DEN 958.80

Достапно е за нарачката

Органски памук џерси врвот ,Стилизирана деколте со пред дрво уметност. 100% Органски Памук.Зборовите на мудроста : мир, хармонија, љубов, доверба.Суптилно споделување на пораката во овој супер светло органски памук дрво врвот.Суровини работ детали на двојно hems, сребрена или златна фолија нагласува и женски капа ракави.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.