adidas Мажите Hyperreal Логото Tee
Свеж

adidas Мажите Hyperreal Логото Tee

DEN 335.52

Достапно е за нарачката

70% Памук,30% Рециклиран Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Фитнес е дел од вашата рутина, без разлика дали сте мешање до тоа на кошаркарското игралиште или потење надвор во салата.Се држат подготвен за следната тренингот во кошула можете да носат секој ден.Влага-апсорбирање на материјалот ви држи сува додека adidas Значка на Спо.Редовно се вклопуваат.Crewneck.Меки се чувствуваат.Кратко sleeve т-маица.Фитнес е дел од вашата рутина, без разлика дали сте мешање до тоа на кошаркарското игралиште или потење надвор во салата.Се држат подготвен за следната тренингот во кошула можете да носат секој ден.Влага-апсорбирање на материјалот ви држи сува додека adidas Значка на Спортот логото на градите го задржува изгледот вкоренети во спортот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.