Колумбија Жените Супер Bahama Долг Ракав Кошула
Свеж

Колумбија Жените Супер Bahama Долг Ракав Кошула

DEN 729.36

Достапно е за нарачката

Увезени.OMNI-СЕНКА : Се безбедни и заштитени.Omni-Сенка блокови UVA и UVB зраци за да помогне да се спречи sunburns и долготрајно оштетување на кожата.Тесните ткаат конструкција со УВ абсорбента предиво блокира целиот спектар на штетните УВ зраци.ПРАКТИЧНИ ФУНКЦИИ : Ова Колумбија Жените Супер Bahama Долг Ракав риболов кошула има две корисна градите џебови со велкро затворање за практично складирање.УДОБНОСТА на 100% најлон ткаенина е лесен и суши брзо за да се задржи кул.Колумбија е долг ракав риболов кошула доаѓа во многу големина категории и бои.За да се обезбеди големина можете да изберете е во право, да ги користат нашите големината на табелата и следниве мерење инструкции : За ракави, со почеток во центарот задната страна на вратот и да се измери преку рамо и надолу за да ракавот.Ако излезе со делумна број, тркалезни до следното дури и бројот.За градите, мерка во потполност дел на градите, под мишките и во текот на плешките, одржување на лента мерка фирма и ниво.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.