Колумбија Спортски Жените Трага Здроби Кратко Sleeve Врвот
Свеж

Колумбија Спортски Жените Трага Здроби Кратко Sleeve Врвот

DEN 840.00

Достапно е за нарачката

85% Полиестер/15% Elastane.Увезени.Omni-Фитил влага управување.Omni-Сенка UPF 50 заштита од сонце. 4-начин удобност водат.Тенок-фитинг врвот со тони се водат, оваа убава женска врвот е изграден за работи напорно на патеката-кој Omni-Фитил ткаенина за брзо да ги растера вашата пот и да ви се исуши, како и вграден во UPF 50 за да помогне да се спречи sunburns и долготрајно оштетување на кожата.Собирање детал на секоја lapel додава женствен допир.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.