50 Компјутери М5-0.8x10mm Рамна Глава на Машина Завртки, Филипс Крстот Завртка, Филипс Вози,304 од не ' Рѓосувачки Челик, сврзувачки елементи Завртки,Countersunk Машина Завртк
Свеж

50 Компјутери М5-0.8x10mm Рамна Глава на Машина Завртки, Филипс Крстот Завртка, Филипс Вози,304 од не ' Рѓосувачки

DEN 1797.60

Достапно е за нарачката

Име на производ : Филипс Главата на Завртката; Конец Големина : M5 x 10мм(D*L);.Се Вози Тип : Филипс; Главна Боја : Сребро На Ѕвонење.Тема Големина : M5 -0.8. Се препорачува Крстот Клуч : PH2. Глава Стил : Рамна Глава; Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик; Пакет Содржина : 50 x Филипс Главата на Завртката.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.