Ноќта на вештерките Cosplay дух лице Костим Маска реквизити 4pcs(П)
Свеж

Ноќта на вештерките Cosplay дух лице Костим Маска реквизити 4pcs(П)

DEN 312.00

Достапно е за нарачката

1:Големина : Унисекс Големина Одговара на Повеќето Возрасни и млади.Headband тип Дух маска Боја : Бело+црно Материјал : Пластични +крпа Објект тежина : 30g *4 PCS ВКЛУЧУВААТ : 4*Дух маска. 2:Реални Burlap Злото Черепот Маската може да се носи како страшно ноќта на Вештерките Маска или може да се користи на кој било Хорор Проп Кукла, дефинитивно се плашиш некој.Идеален за на отворено, ноќта на Вештерките партија се Облекуваат за Партијата се Маскира Cosplay итн.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.