FOOTSPA – Масажа Масло Направени со Нане & Еукалиптус Екстракт од Чајно Дрво, Бадемово Масло, Памук, Семе на Нафта, Сончогледово Масло, Масло од Авокадо, Етерични Масла ?
Свеж

FOOTSPA – Масажа Масло Направени со Нане & Еукалиптус Екстракт од Чајно Дрво, Бадемово Масло, Памук, Семе на

DEN 353.76

Достапно е за нарачката

ТЕРАПЕВТСКИ И БРЗО се АПСОРБИРА : Нашата Масажа Масло е брзо се апсорбира и мултитаскинг мешавина од ботанички масла да се смири и удобност на вашите сетила додека навлажнувачки кожата од глава до пети.Ова масло помага за опуштање процес и може да се користи на грбот, нозете, стапалата, рацете, и раце да го доживее смирувачки спа искуство.Парична КАЗНА МАСЛА : Направен со Нане & Еукалиптус Екстракт од Чајно Дрво, Бадемово Масло, Памук, Семе на Нафта, Сончогледово Масло, Масло од Авокадо, Етерични Масла и Витамин Е, нашата формула е совршена за релаксирачка масажа додека негување на кожата со витамини, минерали, антиоксиданси и омега-3 масни киселини.Со гордост се НАПРАВЕНИ ВО САД : Сите наши производи се направени во САД и специјално направени со највисок квалитет состојки.Имавме привилегија на глобално ниво, учество во лична нега индустрија уште од 1987 година. НАПРАВЕНИ БЕЗ : Нашиот производ е Paraben-Free, Сулфат-Бесплатно, Сушење Алкохол-Бесплатно, Силикон-Бесплатно, и Суровост-Слободни.Ние никогаш не се тестираат врз животни.Нашите Масажа Масло е брзо се апсорбира и мултитаскинг мешавина од ботанички масла да се смири и удобност на вашите сетила додека навлажнувачки кожата од глава до пети.Ова масло помага за опуштање процес и може да се користи на грбот, нозете, стапалата, рацете, и раце да го доживее смирувачки спа искуство.Направени со Направени со Нане & Еукалиптус Екстракт од Чајно Дрво, Бадемово Масло, Памук, Семе на Нафта, Сончогледово Масло, Масло од Авокадо, Етерични Масла и Витамин Е, нашата формула е совршена за релаксирачка масажа додека негување на кожата со витамини, минерали, антиоксиданси и омега-3 масни киселини.Нашиот производ е Paraben-Free, Сулфат-Бесплатно, Сушење Алкохол-Бесплатно, Силикон-Бесплатно, и Суровост-Слободни.Ние никогаш не се тестираат врз животни.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.