Ayucine Засекогаш Prakash Maka Масло - 300 ML x Pack 2
Свеж

Ayucine Засекогаш Prakash Maka Масло - 300 ML x Pack 2

DEN 816.00

Достапно е за нарачката

Благотворно чувство на печење во очите масажа на Телото.Рок на траење - 730 дена.Нема несакани ефекти.Лесен за употреба, Како што е ајурведа решение за поддршка на вас во правење живот посреќни искуство секогаш.Пакет Содржина : - 2 x (300 ML) Prakash Maka Масло.Тоа е високо ефикасен во : ØReduce косата да падне Ø Зајакнување на коренот на косата Ø Обратен губење на косата се должи на продолжено боледување Ø Контрола на Предвремено проседи на косата Ø Решавање на Алопеција ареата (Место ќелавост) Ø терапија за Несоница и главоболки Ø Благотворно чувство на печење во очите масажа на Телото Бренд : Prakashche Makyache Тел Тел - Ајурведа Aushadhi.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.