Коноп Семе Мускулите Оживее Масажа Масло, Природна, Растителна Основа Масла, Camphor Мирис, Богата со Влага, НЕ МРСНА
Свеж

Коноп Семе Мускулите Оживее Масажа Масло, Природна, Растителна Основа Масла, Camphor Мирис, Богата со Влага,

DEN 852.00

Достапно е за нарачката

100% Природна Кожа Храна, Богата со Влага и Витамин EAbsorbent, НЕ МРСНА ОСТАТОЦИ.Направени со Коноп Семе и Слатко Бадемово Масло со Мазна, Крем Апликација.Растителна Основа, Вегетаријанска храна, Алкохол и без Суровост.Нежен и Благ, Camphor Мирис.Болки и болки никогаш не било забавно.Нашата Мускулна Оживее Масажа Нафта комбинира Коноп Семе на Нафта, Wintergreen, Camphor, и Scots Pine да помогне во олеснување на болки во мускулите.Благотворно и Мазен Крем Влага.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.