Yahawah Билки Масажа Масла за Жени
Свеж

Yahawah Билки Масажа Масла за Жени

DEN 1682.40

Достапно е за нарачката

Придавам влогови на вашата кожа, додека чувствува опуштено.Ублажувањето на вашите мускули и ќе добиете чувство на вашата кожа мека.Имаме различни мириси.Направени со чиста масла, без адитиви, без синтетички состојки и се што е органски.Мириса прекрасно.Ако сакате поголем шише или рефус предмети контактирајте со нас пред да нарачате.Придавам влогови на вашата кожа, додека чувствува опуштено.Ублажувањето на вашите мускули и ќе добиете чувство на вашата кожа мека.Имаме различни мириси.Направени со чиста масла, без адитиви, без синтетички состојки и се што е органски.Мириса прекрасно.Тие доаѓаат во 12oz шишиња.Ако сакате поголем шише или рефус предмети контактирајте со нас пред да нарачате.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.