Џонсон Бебешко Масло Гел Збогатен со Шеј и Какао Путер, Одлична за Бебе Масажа, 6.5 fl. оз
Свеж

Џонсон Бебешко Масло Гел Збогатен со Шеј и Какао Путер, Одлична за Бебе Масажа, 6.5 fl. оз

DEN 83.76

Достапно е за нарачката

Брави до 10 пати повеќе влага.Клинички докажано блага и нежна формула.Џонсон Не Повеќе Tangles Шампон е сапун слободни и алергија тестирани.Дерматолог и алергија-се тестираат.Збогатен со природен, негување на состојки кои се смири и да се заштити кожата.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.