3 Вртливата Рициново Тркала Со Кочница,Сет Од 4,Црна,MALLLALA Тешки 3/8-16x1Навој Матични Рициново,Молчи&Markless Гума Castors,150lbs Капацитет На Рициново За Diy Мебел Проекти
Свеж

3 Вртливата Рициново Тркала Со Кочница,Сет Од 4,Црна,MALLLALA Тешки 3/8-16x1Навој Матични Рициново,Молчи&Markless

DEN 479.76

Достапно е за нарачката

АНГЛИСКИ РИЦИНОВО .МОЛЧИ .ТЕШКИ ПОДДРШКА ОПТОВАРУВАЊЕ .ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : инсталацијата е едноставна,дури и може да се заврши работата со својата.постојат многу пристапи на инсталацијата,најлесно е да се predrill и се спогоди со ореви.ние нудиме на 4 различни видови на ореви за да изберат,можете да ги собереш на соодветни ореви според вашиот соберат проекти;. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО на : Ние секогаш сме посветени на обезбедување на нашите клиенти со задоволување на купување искуство,ако имате било какви прашања или грижа,само контактирајте со нашата служба за корисници,враќање или замена,без прашања праша.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.