Тешки Матични Рициново Тркала M10-1.5X25mm Двојно Заклучување Без Бучава ПВЦ Навој Матични Рициново Тркала Пакување од 4 за Workbench, Dolly, Мебел итн. (3 Инчи)
Свеж

Тешки Матични Рициново Тркала M10-1.5X25mm Двојно Заклучување Без Бучава ПВЦ Навој Матични Рициново Тркала Пакување

DEN 568.80

Достапно е за нарачката

ТЕШКИ Матични Casters M10-1.5 X25mm Тема Двојно Заклучување Рициново Тркала со ТЕШКИ КАПАЦИТЕТ.Метрички Навој Diamater : Метрички 10мм ; Метрички Големина Навој Должина : 25mm; Тркало Дијаметар : 3"/4".Карактеристики ТЕШКИ; ФЛЕКСИБИЛНОСТ 360 Степен Ротација; Двојно Заклучување; Без Бучава; Безбедно да Подот;.Комплетен Прибор и Лесно да се инсталира Матични Casters дојде со компатибилни додатоци е потребно, на клиентите можат да го користат тоа погодно! 100% ГАРАНЦИЈА & ЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕ!.ШИРОКО АПЛИКАЦИЈА Зглобот матични casters се направи на работа на трудот-за заштеда на енергија и многу повеќе полесно да се заврши!На casters се широк applicate во dressers, полици за книги, кабинети, мебел, прикажување на опрема, светлина машини, опрема стои, индустриска опрема, алатки, итн.!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.