CHICTR Табела Стол Нога Крајот Капи Мебел Нозете ги Опфаќа Совети Кат Заштитници за Домашна Канцеларија Градина Патио Спречи Гребнатини и Бучава Јасно 24Pcs 2020mm
Свеж

CHICTR Табела Стол Нога Крајот Капи Мебел Нозете ги Опфаќа Совети Кат Заштитници за Домашна Канцеларија Градина

DEN 182.16

Достапно е за нарачката

24 Pcs Табела Стол Гума Нога Совети Капи за Внатрешна Дома Отворено Ратан Градина за Статистика.Овие стол нога заштитници се направени од висококвалитетна гума со кој ќе се обезбеди трајна заштита.Не треба да се држиме, едноставно да се заврши и не е лесно да падне.Може да се стави на тоа и да ги тргнеме тоа постојано.Обезбедувајќи заштита на хард подни површини против вдлабнатини, знаци, гребнатини и да ги елиминираат бучни мебел движење.Може да се примени на многу видови на мебел нозе, вклучувајќи и метален мебел нозе и дрво, мебел нозе.Погоден за на плочка, тврдо кат, винил подни, плочки на подот и ламинатни подни, итн.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.