1-1/2 Ковано Железо Патио Мебел Нозе глајд модели - Отворено Стол Нога Кат Заштитници Пластични Патио Столици Нога Капи Внесува Крајот за Надворешна Тревник Метални ?
Свеж

1-1/2 Ковано Железо Патио Мебел Нозе глајд модели - Отворено Стол Нога Кат Заштитници Пластични Патио Столици

DEN 311.76

Достапно е за нарачката

ОНА што се ВКЛУЧЕНИ : Доаѓа со 40 патио мебел капа замена нозе инсерти, доволно за да се одржи 10 столици (секоја со 4 нозе).Овие трајни нога перници ќе трае сезони за да се дојде.ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : се Направени од издржлив УВ-отпорни пластика, подебели и надгради за да ви обезбеди со многу години на служба живот.Што е потребно помалку време за да го замени стол слајдови и можете да уживате во повеќе релаксирачки време.СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ : Нашата ковано железо стол слајдови се прес-формирана со цел да одговара на нога "куп" област на повеќето патио столици и столици со внатрешен дијаметар од 1,5".Ве молиме мерка внатрешниот дијаметар на вашиот мебел пред вашето купување.ЗАШТИТА НА КАТ : да се Чува на тревникот мебел се движи глатко и да се спречи оштетување на тераса површината.Кажете збогум на досадни гребнатини на патио подот.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Има дијаметар од 1,5" и дизајниран да се вклопуваат повеќето парчиња на заеднички патио мебел, тие се лесно да се инсталира користејќи гумен чекан или mallet.Не лепила потребно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.